Apie mus

Susipažinkime

Susipažinkime – pirmiausia esame savo šalies patriotai bei tradicijų puoselėtojai. Lietuviškumą bei tradicinius produktus siekiame pateikti šiuolaikiškai ir moderniai. Tad mūsų siekis – paveldą bei tradicijas menančias lietuviškos produkcijos dėka atskleisti šalies išskirtinumą, kultūrinius aspektus ir tai, ką turime gražiausio. Mums svarbu, kad valgomos dovanos atspindėtų tautinį identitetą, o tuo pačiu būtų paruoštos kūrybiškai ir, be abejonės, atlieptų klientų puoselėjamas vertybes nešant tam tikrą žinutę ar kuriant pridėtinę vertę. Jums siūlome puikaus skonio ir nepriekaištingos kokybės kriterijus išpildančias dovanas tiek verslo sričiai, tiek šeimos šventėms ar kasdieninėms situacijoms praturtinti.

dovanele
Kokias dovanas kuriame?

Valgomas dovanas pilnas kūrybiškumo ir nepriekaištingo išpildymo.

dovanele
Kokie produktai sudaro dovanas?

Vietinių, smulkiųjų gamintojų produkcija, kulinarinio paveldo gaminiai.

dovanele
Kaip matome kuriamas dovanas?

Dovana privalo kurti emociją ir WOW efektą bei pasakoti istoriją.

 

Mūsų klientai

Ilgametė patirtis ir komandos kūrybiškumas leidžia kasmet atrasti vis ką nors naują ir pasiūlyti mūsų klientams. Didžiuojamės, kad mumis pasitiki tiek valstybinio, tiek privataus sektoriaus įmonės tokios kaip:

Ką sako mūsų klientai

Vertiname nuolatinę komunikaciją atsižvelgiant į mūsų, kaip klientų poreikius. Net ir netikėtai besikeičiant situacijai, randame kompromisą, visuomet pavyksta susiderinti pačių produktų ar pristatymo niuansus be jokių problemų. Turbūt svarbiausia, kad visuomet prisiderinate prie kliento bet kokioje situacijoje.

Žygimantė Balčiūnaitė

UAB Krasta Auto

Noriu asmeniškai pasakyti AČIŪ už buvimą kartu visus metus ir greitą dovanų suorganizavimą, bei įsiklausymą į kliento norus! Šarlis Luji Monteskje žodžiais : „Norint atlikti didžius darbus, nereikia būti didžiausiu genijumi, nereikia būti aukščiau žmonių, reikia būti kartu su jais.” Tad pačios geriausios dovanos yra nuoširdus bendravimas visus metus :), bei sklandus abipusis sprendimų ieškojimas darbiniuose klausimuose 🙂 Ačiū Jums, kad esate KARTU!!!!”

Erika Jurkšaitė

UAB Confinn

Bendradarbiaujame su Skani Tradicija keletą metų iš eilės ir visuomet jautėme partnerystę, kurioje kartu ieškome kaip išpildyti ir suderinti mūsų norus. Pagalba buvo lanksti ir greita, todėl net iškilus sunkumams rasdavome išeitį, o rezultatas visuomet džiugino ir atitiko mūsų lūkesčius.

Edita Balsytė

UAB  Narbutas International

Dėkojame „Skani Tradicija” ir visur spėjančiai Astai už kokybę, punktualumą ir kūrybiškumą! Neabejodami rekomenduojame visiems, ieškantiems dovanų darbuotojams ar klientams!

Ingrida Galiauskienė

UAB Litcargus

Naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite specialius pasiūlymus pirmieji